• niedz.. lip 21st, 2024

złamany pendrive odzyskiwanie danych Przykłady odzyskiwania danych z systemu Android

Istnieje wiele sposobów na odzyskanie utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Jedną z najprostszych metod jest użycie narzędzia do odzyskiwania danych Androida. Te narzędzia są bezpieczne, szybkie i łatwe w użyciu. Poniżej przedstawiono kilka przykładów oprogramowania do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Mogą one pomóc w uratowaniu cennych plików. Możesz użyć tych programów, aby przywrócić usunięte zdjęcia, filmy i inne pliki.

RecoverGo

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android RecoverGo ma kilka cech, które sprawiają, że jest idealne dla właścicieli urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie jest w stanie przywrócić usunięte pliki muzyczne, zdjęcia, historię połączeń i pliki baz danych. Może również odzyskać pliki, które zostały przypadkowo usunięte lub utracone w wyniku błędu rootowania. Użytkownicy mogą pobrać program za darmo.

To oprogramowanie jest proste w użyciu i ma bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs. Obsługuje systemy Windows, Mac i urządzenia z systemem Android. Użytkownicy mogą również zainstalować aplikację na komputerach z systemem Linux. Po zainstalowaniu, oprogramowanie automatycznie wykryje Twoje urządzenie i rozpocznie przywracanie danych. RecoverGo nie obsługuje jednak odzyskiwania usuniętych zdjęć z kart SD.

RecoverGo może odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android, nawet z urządzeń zakorzenionych. Oprogramowanie obsługuje również różne typy plików i działa zarówno na urządzeniach zakorzenionych, jak i niezakorzenionych. Użytkownicy mogą przywrócić zdjęcia, wideo, dokumenty, historię połączeń, skompresowane pliki i E-booki ze swoich urządzeń. Ponadto, RecoverGo jest całkowicie bezpieczny w użyciu.

RecoverGo Android data recovery to rozwiązanie all-in-one, które pomaga użytkownikom odzyskać utracone dane. Może odzyskać utracone pliki z kart SD i pamięci wewnętrznej. Program umożliwia również podgląd plików przed odzyskaniem. Jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników Androida i ma imponujący wskaźnik sukcesu odzyskiwania.

RecoverGo jest w stanie odzyskać większość typów plików z urządzeń z systemem Android. Użytkownicy powinni najpierw podłączyć swoje urządzenie z Androidem do komputera i włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Po przeskanowaniu urządzenia przez oprogramowanie, zostaną pokazane utracone dane. Użytkownicy mogą następnie wybrać, aby zapisać odzyskane dane na swoim komputerze.

AirMore

AirMore Android data recovery to przydatne narzędzie do odzyskiwania danych z każdego rodzaju urządzenia z systemem Android. Działa na wszystkich głównych markach urządzeń z systemem Android i obsługuje różne typy plików, w tym kontakty, pliki multimedialne, historię połączeń, dokumenty i inne. Wykorzystuje trzyetapowy proces odzyskiwania usuniętych danych i wyświetla podgląd wyników, zanim pozwoli Ci je pobrać. Nie wycieka również żadnych danych podczas skanowania, więc możesz mieć pewność, że Twoje utracone dane są bezpieczne.

Innym sposobem na odzyskanie usuniętych danych jest użycie dysku zewnętrznego. Dyski zewnętrzne wymagają portu USB, który obsługuje urządzenia peryferyjne używane przez urządzenia z systemem Android. Ta metoda jest ograniczona przez szybkość, z jaką dane są przesyłane z Twojego urządzenia na dysk zewnętrzny. Na szczęście wiele z tych opcji oprogramowania jest bezpłatnych.

Jeśli się spieszysz, możesz skorzystać z usługi przechowywania online, takiej jak Google Drive. Ta usługa jest bezpłatna i pozwala łatwo przeglądać pliki i przesyłać je. Możesz jednak korzystać tylko z ograniczonej ilości darmowej pamięci masowej, a proces może zająć dużo czasu. Z tego powodu powinieneś rozważyć użycie narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android, takiego jak AirMore.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android jest również kompatybilne z różnymi markami urządzeń z systemem Android. Obsługuje wszystkie główne karty SD, w tym karty SD innych producentów. Powinien również być szybki w przetwarzaniu plików, więc nie musisz czekać godzinami na ich odzyskanie. Powinien również obsługiwać wszystkie typy plików i powinien być łatwy w użyciu. Powinien również dawać podgląd możliwych do odzyskania danych. Dodatkowo powinien oddzielić usunięte dane od istniejących plików i odwrotnie.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android to wszechstronne narzędzie do odzyskiwania danych z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Wymaga komputera i kabla USB, aby wykonać pracę. Jest również bezpłatny do pobrania i obsługuje różne formaty plików. To oprogramowanie może odzyskać dane ze wszystkich rodzajów urządzeń z systemem Android, w tym pudełek i tabletów Android TV.

iMyFone D-Back

Oprogramowanie D-Back od iMyFone to doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Pomoże Ci odzyskać dane z uszkodzonych, zablokowanych lub usuniętych urządzeń. Oprogramowanie może nawet naprawić urządzenia, które przeszły jailbreak lub reset fabryczny. Program jest łatwy w użyciu i posiada wsparcie 24/7.

Może odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android w trzech różnych formatach: flash, pamięć wewnętrzna i karta SD. Jest kompatybilny zarówno z zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi urządzeniami z systemem Android. Może również eksportować odzyskane dane do komputera. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android i jest wysoce zalecane dla większości użytkowników.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back jest kompatybilne z urządzeniami z systemem iOS i Android, jest w stanie odzyskać pliki z niedziałających urządzeń oraz z kopii zapasowych w chmurze. Może również odzyskać dane z dysku twardego, więc może być używany do odzyskiwania danych z uszkodzonego iPhone’a.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android ma wiele funkcji i jest dostępne do zakupu jako pojedyncza licencja. Jednak jego koszt może być zaporowy dla większości użytkowników, dlatego warto zakupić licencję dla wielu użytkowników, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji programu. Oprócz przywracania plików, oferuje również opcję usuwania znaków wodnych z pliku.

Jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Jest również kompatybilny z kopiami zapasowymi Google Drive. W przeciwieństwie do oprogramowania do odzyskiwania danych Tenorshare Android nie wymaga rootowania telefonu. Użytkownicy, którzy nie rootują swojego telefonu z Androidem, mogą korzystać z darmowej wersji oprogramowania do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android. To oprogramowanie jest doskonałym narzędziem dla osób, które chcą odzyskać swoje utracone dane bez rootowania telefonu.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Broken Android Data Recovery to prosty program z intuicyjnym interfejsem użytkownika i czystym wyglądem. Nie modyfikuje również ani nie wycieka danych z urządzenia z systemem Android. To narzędzie przywróci wszystkie typy plików, które są dostępne z Twojego urządzenia. Aby skorzystać z programu, podłącz swój uszkodzony telefon z Androidem do komputera. Po uruchomieniu programu wybierz nazwę i model swojego uszkodzonego telefonu. Następnie potwierdź, że zgadzasz się z warunkami i wybierz opcję w oknie ostrzeżeń. Po wybraniu odpowiednich opcji postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby wejść w tryb pobierania.

Po tym jak program wykryje Twoje urządzenie, przeanalizuje pliki i przedstawi je w kategoriach. Następnie możesz wyświetlić podgląd plików i wybrać te, które chcesz odzyskać. Konieczne jest również włączenie debugowania USB na uszkodzonym urządzeniu z systemem Android, aby ułatwić odzyskiwanie danych. Po zakończeniu tego kroku możesz użyć myszy USB, aby kontrolować swój uszkodzony telefon.

Broken Android Data Recovery to skuteczny sposób na odzyskanie danych z uszkodzonego urządzenia z systemem Android. Jest przeznaczony do przywracania danych z uszkodzonych telefonów, nawet tych, które zostały zablokowane lub uszkodzone poza naprawą. Może również odzyskać dane z zablokowanych lub martwych telefonów. Aby korzystać z Broken Android Data Recovery, musisz mieć dostęp do komputera lub innego urządzenia. Aby pobrać program, będziesz potrzebował nazwy i modelu swojego uszkodzonego telefonu z Androidem. Po pobraniu programu podłącz swoje urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.

Zazwyczaj dane zapisane na karcie SD są możliwe do odzyskania, ale odzyskanie danych z pamięci wewnętrznej jest trudniejsze. Nawet jeśli ekran jest pęknięty, jeśli możesz zobaczyć wyświetlacz, będziesz miał pewne szanse na odzyskanie danych na urządzeniu z systemem Android. Niemniej jednak dane przechowywane na urządzeniu z systemem Android, które ma czarny lub niereagujący ekran, będą trudniejsze do odzyskania.

EaseUS

EaseUS to łatwy w obsłudze program do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Pomaga odzyskać utracone dane i przywrócić usunięte pliki z pamięci wewnętrznej i kart SD. Jest dostępny w wielu językach i posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Oferuje również 24/7 wsparcie klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo i formularza internetowego. Oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu i zapewnia dożywotnie aktualizacje. Oferuje również bezpłatną pomoc techniczną, która jest świetna dla tych, którzy potrzebują pomocy w odzyskiwaniu usuniętych danych.

To oprogramowanie obsługuje wiele różnych urządzeń z systemem Android i OS. Wersja MobiSaver dla Androida obsługuje prawie wszystkie wersje systemu operacyjnego Android. Może być również używany na urządzeniach z systemem operacyjnym Windows. Oferuje w 100% czystą metodę odzyskiwania i niezawodne środki, aby zachować bezpieczeństwo danych. Co więcej, możesz wyświetlić podgląd możliwych do odzyskania danych przed wybraniem opcji odzyskiwania. Po dokonaniu wyboru, możesz wybrać przywrócenie plików do urządzenia z systemem Android.

EaseUS MobiSaver for Android to znakomite darmowe narzędzie do odzyskiwania danych dla systemu Android. To oprogramowanie zostało zaprojektowane z mistrzowską koncepcją, aby zapewnić, że Twoje dane zostaną przywrócone poprawnie. MobiSaver pokaże Ci wszystkie pliki, których brakuje w Twoim urządzeniu, w tym te, które zostały usunięte.

Funkcja odzyskiwania danych EaseUS pozwala wybrać określone typy plików i zakresy dat. Możesz również wybrać wyszukiwanie plików o różnych rozmiarach. W przeciwieństwie do Stellar, EaseUS pozwala również na podgląd plików w trakcie ich odzyskiwania. Jest to główna zaleta EaseUS nad Stellar, ponieważ oszczędza czas i wysiłek w dłuższej perspektywie.

EaseUS MobiSaver for Android data recovery oferuje trzy opcje odzyskiwania danych. Oprogramowanie może przywrócić dane z iCloud, kopii zapasowej iTunes i KIK. Ponadto oferuje dożywotnie wsparcie techniczne dla swoich użytkowników. Jest kompatybilny z wieloma smartfonami z systemem Android i obejmuje szereg typów plików. Możesz łatwo przywrócić usunięte pliki i filmy za pomocą tego oprogramowania.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte