• pon.. cze 17th, 2024

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj utracone pliki z Android Data Recovery

Jeśli chcesz odzyskać utracone pliki z urządzenia z systemem Android, być może będziesz musiał użyć programu do odzyskiwania danych na komputerze stacjonarnym. Dobrą opcją jest Recuva. Program posiada kreatora, który prowadzi Cię przez proces odzyskiwania utraconych plików. Ta metoda jest najlepsza dla plików przechowywanych na kartach pamięci, a nie wewnętrznie w telefonie. Możesz również szukać pomocy w usłudze odzyskiwania danych, która zapewnia różne metody odzyskiwania danych z urządzenia.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Broken Android Data Recovery to program, który pomoże Ci odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android. Jest to łatwy w obsłudze program z intuicyjnym interfejsem. Oprogramowanie przeskanuje telefon i przywróci pliki dla Ciebie. Możesz wybrać skanowanie wszystkich plików lub wybrać tylko określone pliki. Aby rozpocząć, wybierz nazwę i model swojego urządzenia z systemem Android. Następnie potwierdź, że zgadzasz się na warunki w wyskakującym okienku. Na koniec postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby przejść do trybu pobierania.

Jeśli nie możesz uruchomić trybu odzyskiwania, możesz użyć kabla USB, aby podłączyć urządzenie do komputera. Po podłączeniu urządzenia można uzyskać dostęp do zeskanowanych danych. Wybierz, co chcesz odzyskać, i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Następnie możesz zapisać dane na komputerze.

Inną metodą odzyskiwania danych z uszkodzonych telefonów z systemem Android jest użycie zewnętrznej karty SD lub karty SIM. Aby to zrobić, musisz wyjąć kartę z uszkodzonego urządzenia i włożyć ją do działającego. Może to być trudne, ponieważ niektóre telefony nie mają wymiennych baterii i obudów, ale niektóre pochodzą z narzędziami wyrzutnika, aby pomóc usunąć kartę.

Gdy oprogramowanie do odzyskiwania danych Android przeanalizuje uszkodzony telefon, wyświetli pliki według kategorii. Możesz wyświetlić podgląd każdego pliku i wybrać ten, który musisz odzyskać. Aby odzyskiwanie danych działało prawidłowo, funkcja debugowania USB musi być włączona. Aby kontrolować złamane urządzenie z systemem Android za pomocą myszy, możesz podłączyć je do myszy USB za pomocą adaptera OTG.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych będzie działać z różnymi typami urządzeń z systemem Android. Może odzyskać zdjęcia, dokumenty i pliki multimedialne. Posiada również opcję wyodrębniania danych z zablokowanych lub martwych telefonów. Może również odzyskać dzienniki połączeń, czaty WhatsApp i inne.

Wiertło tarczowe

Jeśli chcesz odzyskać utracone dane na urządzeniu z systemem Android, Disk Drill to świetny wybór. Obsługuje tryb USB Mass Storage, co pozwala mu uzyskać dostęp do partycji pamięci na różnych urządzeniach z systemem Android, w tym smartfonach Nexus i tabletach Samsung Galaxy i Edge. Rootowanie urządzenia jest konieczne, ale Disk Drill prowadzi Cię przez ten proces i zapewnia maksymalną szybkość odzyskiwania.

Oprogramowanie jest szybkie i łatwe do pobrania i może odzyskać utracone lub usunięte pliki z łatwością. Jego nowoczesny, minimalistyczny design sprawia, że jest łatwy w użyciu nawet dla najmniej obeznanego z technologią użytkownika. Użytkownicy docenią, że Disk Drill obsługuje wiele platform, w tym iOS, Android i Windows.

Oprócz kompatybilności z różnymi urządzeniami z systemem Android, Disk Drill oferuje szereg przydatnych funkcji ochrony danych. Funkcja „Recovery Vault” zachowuje metadane plików, a „Guaranteed Recovery” zapisuje kompletne kopie plików. Wreszcie, zawiera funkcję tworzenia kopii zapasowych bajt po bajcie.

Disk Drill ma przyjazny dla użytkownika interfejs i doskonały podgląd plików. Jest również w stanie odzyskać usunięte pliki i jest dostępny zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS. Oferuje darmowe odzyskiwanie danych do 500MB. Aplikacja ma również dwie wbudowane funkcje zapobiegania utracie danych: Recovery Vault oraz Guaranteed Recovery. Dzięki tej pierwszej program dodaje warstwę ochrony do Kosza, zachowując odniesienie do kopii zapasowej usuniętych plików. Ta druga pomaga łatwiej odzyskać usunięte pliki.

Kolejną wspaniałą cechą Disk Drill jest to, że obsługuje ponad 400 formatów plików, w tym obrazy, wideo, audio, dokumenty i inne. Program jest łatwy w użyciu i zajmuje jak najmniej czasu, aby odzyskać utracone dane. Pozwala również na podgląd plików przed rozpoczęciem ich odzyskiwania, co pozwala zaoszczędzić czas.

RecoverGo

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik na swoim telefonie z Androidem, możesz użyć RecoverGo android data recovery, aby go przywrócić. Program może odzyskać wiele typów plików, w tym wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy i inne. Nie musisz być ekspertem technicznym, aby go używać i możesz odzyskać swoje pliki bez rootowania telefonu.

Przed użyciem RecoverGo, upewnij się, że Twój telefon z Androidem jest odblokowany. Następnie otwórz RecoverGo i wybierz typ pliku, który chcesz odzyskać. Proces skanowania zajmie kilka minut. Powinieneś pozostawić telefon odblokowany podczas działania oprogramowania, a zostaniesz powiadomiony, jeśli telefon zostanie zablokowany podczas procesu.

RecoverGo to rozwiązanie all-in-one do odzyskiwania danych z Androida. Obsługuje ponad 6 tysięcy modeli i marek. Jest dostępny w wersji darmowej i płatnej. Obie oferują konkurencyjne ceny. Powinieneś jednak wiedzieć, że płatne wersje RecoverGo mają więcej funkcji. Darmowa wersja oferuje niektóre funkcje, ale nie wszystkie. Jeśli straciłeś dużo danych na swoim urządzeniu z Androidem, iToolab RecoverGo jest doskonałą opcją. Pomoże Ci przywrócić usunięte pliki.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android obsługuje prawie wszystkie typy plików znajdujące się na urządzeniach z Androidem. Może odzyskać zdjęcia, filmy, kontakty, SMS-y i inne. Obsługuje również odzyskiwanie wiadomości WhatsApp, a także zapisy czatów i połączeń. Możesz również odzyskać pliki z karty SD za pomocą tego oprogramowania. Jest bezpieczny w użyciu i ma wysoki wskaźnik sukcesu.

RecoverGo Android data recovery może przywrócić utracone pliki zarówno z pamięci wewnętrznej telefonu, jak i z jego karty SD. Oprogramowanie wyświetla podgląd plików możliwych do odzyskania i pozwala wybrać te, które chcesz przywrócić. Posiada świetny interfejs i bezbłędny tryb odzyskiwania danych.

RecoverGo dla odzyskiwania danych z Androida

RecoverGo for Android to aplikacja, która pozwala odzyskać utracone pliki ze smartfonów z systemem Android. Program jest w stanie odzyskać wszystkie rodzaje plików. Wszystko czego potrzebujesz to odblokowany telefon i tryb debugowania USB. Proces odzyskiwania może być zakończony w ciągu zaledwie kilku minut. Po jego zakończeniu będziesz mógł wybrać pliki, które chcesz odzyskać i przywrócić je na komputer.

Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych Android w celu przywrócenia usuniętych plików z urządzenia jest najbardziej skutecznym i wydajnym sposobem na przywrócenie informacji. Program oferuje wiele potężnych funkcji i jest łatwy w użyciu. Możesz łatwo odzyskać utracone dane i pliki. Jest to prosty, bezpieczny i skuteczny sposób na odzyskanie plików i danych z dowolnego urządzenia z systemem Android.

RecoverGo dla Androida jest darmowy i wolny od ryzyka, i przywróci utracone dane zarówno z pamięci wewnętrznej jak i kart SD. Pozwala również na podgląd odzyskanych plików przed odzyskaniem. Użytkownicy są również zapewnieni, że oprogramowanie jest w 100% bezpieczne i ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Ponadto, to oprogramowanie działa z 6000+ smartfonów z systemem Android, w tym tych wykonanych przez Google, Motorola, LG, Samsung, Sony i więcej.

RecoverGo for Android może odzyskać utracone pliki z urządzeń z systemem Android, w tym kontakty, wiadomości i zdjęcia. Obsługuje również usunięte filmy, pliki audio, dzienniki połączeń i zapisy czatów. Działa z wbudowanymi kartami SD i jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Będzie nawet odzyskiwać utracone wiadomości WhatsApp. Aplikacja pomoże Ci uratować usunięte dane w ciągu kilku sekund.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte